ßAYKODPOS ! BARKOD BİZİM İŞİMİZ ! ßAYKODPOS ! BARKOD BİZİM İŞİMİZ ! ßAYKODPOS ! BARKOD BİZİM İŞİMİZ ! ßAYKODPOS ! BARKOD BİZİM İŞİMİZ !

TEKNOLOJİ

İŞ İÇİN NASIL BİR BİLGİSAYAR ALMALIYIM
04.04.2023 10:50
İŞ İÇİN NASIL BİR BİLGİSAYAR ALMALIYIM
İş için bir bilgisayar satın alırken, ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi göz önünde bulundurmanız önemlidir. Makale yazmak gibi işler için, genellikle yüksek performanslı bir bilgisayara ihtiyacınız olmayacaktır. Ancak, birkaç önemli özelliğe sahip bir bilgisayar seçmeniz gerekebilir.
Yapay zeka nedir?
17.01.2022 01:22
Yapay zeka nedir?
Makinelerin veya bilgisayarların insan zekasını taklit ederek ortaya koyduğu zeka türüne yapay zeka adı verilmektedir. Bu teknoloji ile makineler; tıpkı bir insan gibi dil anlama, öğrenme, nesneleri tanıma, yanıt verme, problem çözme ve karar verme gibi davranışlarda bulunabilmektedir.
Mobil Uygulama Trendleri
17.01.2022 01:07
Mobil Uygulama Trendleri
Mobil uygulama kullanımı tüm dünya genelinde her geçen gün artış gösteriyor. Bir gün içerisinde milyonlarca akıllı cihaz kullanıcısı eğlenmek, iş geliştirmek, bir şey öğrenmek ve bir şeyler satın almak gibi amaçlarla mobil uygulamaları indiriyor ve kullanmaya başlıyor.
Oyun Bilgisayarı için Donanım Seçme Rehberi
13.01.2022 23:10
Oyun Bilgisayarı için Donanım Seçme Rehberi
Hangi bileşenler kullanılırsa kullanılsın, sistem kullanıcıya en iyi oyun deneyimini sağlamalıdır. Bunun için yüksek uyumluluğa sahip bileşenler seçilerek, sistemde yavaşlama ya da gecikmeler olması önlenmelidir. Ayrıca soğutma ihtiyacının en aza indirilmesi de sağlanır.
Yükleniyor...