ßAYKODPOS ! BARKOD BİZİM İŞİMİZ ! ßAYKODPOS ! BARKOD BİZİM İŞİMİZ ! ßAYKODPOS ! BARKOD BİZİM İŞİMİZ ! ßAYKODPOS ! BARKOD BİZİM İŞİMİZ !
Konu Başlıkları
İade
Satın aldığınız ürün Faturası kesilip gönderilmedi ise "Siparişlerim" sayfasından ürün İADE nizi gerçekleştire bilirsiniz.
Kargoya verilmiş olan ürünler İptal edilemez, Ürünü size gelmesini beklemelisiniz.
Ürününüz Elinize ulaştıktan sonra "Müşteri Hizmetleri" sayfasından operasyon ekibi ile iletişime geçerek yönlendireleri takip ederek iadenizi oluştura bilirsiniz.

 İade süresi ürün kargoya verildikten itibaren 14 gündür.

 

• Ürünlerinizi ÜCRETSİZ iade edebilmek için iade kargo kodu almanız gerekir. İade kargo kodu almak için "Müşteri Hizmetleri" ile iletişime geçiniz.

 

• Ürünlerinizi iade adımında gösterilen kargo firması ile iade edebilirsiniz.

 

• Tek kullanımlık ürünler ile hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmez.

• Kurulumu yapılmış olan yazarkasa ve yazar kasa pos cihazları.

• Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.),

 

o Ambalajı açılmamış

o Denenmemiş

o Bozulmamış

o Kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

 

•Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

 

• Beyaz eşya (buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırınlar (gaz, elektrik, mikrodalga), set üstü ocaklar, aspiratörler, ütüler, vantilatör, ısıtıcılar, soğutucular), televizyon vb. kurulum gerektiren ürünler; yetkili servis bilgisi olmadan açılırsa iade kapsamı dışında kalır.

 

• Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde www.beykodpos.com internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

 

Finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olan ve satıcının kontrolünde olmayan, fiyatı değişiklik gösteren mal veya hizmetler için cayma hakkı kullanılamaz.

İPTAL & İADE POLİTİKAMIZ

• İadelerinizi kolay iade adımında belirtilen kargo firması ile ÜCRETSİZ gönderebilirsiniz.

 

• Kargonuzu teslim ederken iade kargo kodunu belirtmeyi unutmayın.

 

İade kargo kodu almak için “Aldığım ürünleri nasıl iade edebilirim?” sorusundaki adımları takip edin.

Evet. Farklı teslişmatlarınızı tek seferde iade ede bilirsiniz. İade adımları için "Aldığım ürünü Nasıl İade Edebilirim " bölümüne bakınız.
Yükleniyor...